PETER FIRST®

PETER FIRST® - зареєстрована торгівельна марка (Свідоцтво №118956 від 25 лютого2010р.) для широкого кола послуг ремонтно-оздоблювального направлення.

PETER FIRST® - показник якості виконаних робіт, відповідальність за результат та гарантійні зобов’язання на виконані роботи.


Як обирати майстрів

Блог про ремонтные работы / Блог про ремонтні роботи     

Коли хто-небудь  планує робити ремонт і починає підбирати майстрів-виконавців, то , в першу чергу, стає питання про вартість роботи, а потім уже перевіряється якість.

Прочитавши ці рядки, багато хто з Вас може не погодитись, стверджуючи, що спочатку цікавить якість. Але моя практика доводить якраз протилежне.

Як Замовники частіше шукають майстрів? В першу чергу – за рекомендаціями. Це, звичайно, найкращий метод. Нас також рекомендують, і ми з задоволенням їздимо на такі об’єкти. Але тут є свої особливості, оскільки у кожної людини своє розуміння якісної роботи

І тому, щоб не було розчарування в роботі майстрів під час виконання ремонту, або ще гірше – після сдачі об’єкту або повного розрахунку з робочими чи підприємством-підрядником, раджу краще самим оглянути та впевнитись в якості робіт обраних виконавців.

На що порібно звернути увагу?

По-перше, зверніть увагу на стелю. Зауважте, якщо на стелі лампи “дивляться” вниз, то відразу можу Вам сказати – Ви нічого не побачите. Для перевірки якості виконаня робіт на стелях візьміть окрему лампу з патроном (настільну чи фонарик) і піднесіть близько до стелі. І тільки потім вирішуйте – влаштовує Вас якість роботи цих майстрів, чи Ви будете шукати інших.

Помилки та  похибки при перевірці робіт.

1. Якщо стеля пофарбована і видно сліди від валика. Можливі причини:

– неякісний інструмент,

– дуже швидко сохне фарба або неякісна фарба,

– недостатньо досвідчені майстри.

2. Якщо на стелі та стінах з гіпсокартону з’явились тріщини по швам і гіпсокартон уже пофарбовано. Добре, якщо тріщини з’явились в процесі ремонту, інколи вони виникають навіть через рік. В цьому випадку можуть бути винні як майстри по установці гіпсокартону, так і майстри по шпаклюванню.

Щоб уникнути подібних ситуацій потрібно знати технологію установки і покраски гіпсокартону, та слідкувати за точним виконанням всього технологічного процесу, щоб робочі не порушували його послідовність

Тому, перш ніж почати ремонт, потрібно “озброїтись” знаннями або, якщо власного часу недостатньо, запросити знаючого, досвідченого і, саме головне, відповідального прораба-підрядника, який зможе контролювати дотримання технологічних процесів.

2. Відкоси повинні бути рівні по вертикалі та по горизонталі. По внутрішньому куту (який ближче до вікна) повинна бути чітка вертикальна лінія, а по зовнішньому куту не повинно бути напливів після шпаклювання, внаслідок яких можуть бути заокруглені кути.

На наступному етапі – фарбуванні стін або поклейці шпалер вид вікна буде не естетичним. До того ж , шпалери, наклеєні на такий кут, дуже важко обрізати, що створюватиме непотрібну “лохматість”.  Або навіть шпалери взагалі можуть не приклеюватись.

Не думаю, що такий “вид на вікно” може Вас задовольнити.

Далі буде…

 

Xто онлайн:

Зараз 2 гостей онлайн
Peter First® - 2008-2015. Всі права захищені
 
Яндекс.Метрика